Positive Vibrations – Bob Marley & the Wailers

Zin in een Jamaicaanse zonnestraal op Woetstok 2025? Positive Vibrations serveert je een warm bad vol reggae, recht uit het hart. Acht vrienden – en minstens zoveel glimlachen – brengen de legendarische vibe van Bob Marley & The Wailers tot leven in het Torckpark.


Deze gelegenheidsformatie is geboren uit liefde voor de Jamaicaanse klanken én uit een een muziekale vriendschap met Wageningse roots en tropische ambities. Sommigen stonden in de jaren ‘90 al samen op het podium in hun Gonzo!-banddagen, anderen haakten onderweg aan. Maar de klik is er, het plezier is groot – en dat voel je vanaf de eerste noot.

Verwacht een set vol zonnige grooves en tijdloze klassiekers zoals Is This Love, Jamming, No Woman No Cry en I Shot the Sheriff.

Wat ons bindt? Wageningse roots, muzikale historie én vooral de drive om samen met het publiek een onvergetelijk feestje te bouwen.

One love, one heart… let’s get together and feel all right!

Positive Vibrations zijn:

Daan Verhoeven – zang
Giulia Bongiorno – zang
Yanina Willet – zang
Stijn de Bats – gitaar
Erik Woltmeijer – toetsen
Machiel Willemsen – contrabas
Koen Overkamp – drums
Floris van Tuijl – percussie

Positive Vibrations speelt op zaterdag 28 juni 2025 op Woetstok Wageningen in het Torckpark

Woetstok Wageningen
Zaterdag 28 juni 2025
Torckpark Wageningen
gratis entree!

Scroll to top