09jun20:30Woetstok teaserStarfish - Coldplay & Zwarte Zaterdag - Black Sabbath
Woetstok komt eraan… en daar horen natuurlijk alvast wat opwarmertjes bij. Daarom staan op 9 juni twee bands uit de Woetstok-line-up op ons podium voor
Woetstok komt eraan… en daar horen natuurlijk alvast wat opwarmertjes bij. Daarom staan op 9 juni twee bands uit de Woetstok-line-up op ons podium voor een kleine teaser.
We beginnen de avond met een Coldplay tribute gebracht door Starfish. Verwacht herkenbare hits, meeslepende publieksfavorieten en nummers die live nóg beter tot hun recht komen. Het doel is helder: een tribute neerzetten waar Coldplay-fans volledig in opgaan, en misschien zelfs twijfelaars verrassen met hoe indrukwekkend en meeslepend deze band live kan zijn.
Daarna volgt Zwarte Zaterdag, niet de eerste zaterdag van de zomervakantie, maar onze hommage aan Ozzy Osbourne en Black Sabbath. Met hun donkere riffs, zware sound en iconische stem legde Black Sabbath in de jaren ’70 de basis voor een compleet nieuw genre: heavy metal. Zwarte Zaterdag brengt deze legendarische muziek nu naar het podium, vol energie, passie en een flinke dosis rauwe rock-’n-roll.
21:00 – Starfish
22:00 – Zwarte Zaterdag


Grandcafé Loburg is één van de markanste en oudste café’s van Wageningen. Met een ruime zaal en een vriendelijke toog waar een goed gesprek nooit ver weg is.
Ontvang updates over Grandcafé Loburg direct in je mailbox.
© Copyright 2026 – Design en beheer door Widere